Potřebujete si odpočinou a nabít se novou energií? Chcete si protáhnout tělo nebo jen zkusit něco nového? Nabízíme oblíbené víkendy pro ženy se sportem a relaxací, které probíhají v Kralupech nad Vltavou v podzimních termínech 16. - 18. 10. a 27. - 29. 11. 2009. Co vás bude čekat?

Aktualizováno (Pondělí, 15 Srpen 2011 12:57)

Celý článek...

 

Proč potravinové doplňky ? Potravinové doplňky dodávají látky, které z nejrůznějších důvodů nemůžeme získat přirozenou cestou, tedy potravou.

Tělo je na určitý čas schopno tento deficit kompenzovat. Stačí ale nevelká zátěžová situace (infekce, stres fyzický nebo psychický, atd.) a nemoc na sebe nenechá dlouho čekat. Nedostatek důležitých látek se může projevovat od úplně obyčejné únavy, často chronické, až po stavy, které přímo ohrožují náš život. Pokud si tedy položíme otázku, zda potravinové doplňky ano či ne, pak musíme říci rozhodně ano, ale i zde platí - v rozumné míře.

Celý článek...

 

Vítejte na novém portálu serveru Zhubneme. Doufáme, že nový "kabátek" se vám bude líbit a že si k nám budete chodit pro čerstvé informace o tom, co se u nás děje.

Aktualizováno (Úterý, 25 Srpen 2009 12:23)

 
Novinky
V pátek 2. 11. 2012 začínáme opět jeden z našich oblíbených dámských víkendů v Kralupech nad Vltavou. Jde tu nejen o sport, ale hlavně o relaxaci a rekondici, protože se pak vrátíme do svých domovů nabité úžasnou energií, která bude před vánocemi zcela určitě potřeba. Co nás čeká? HEAT, zumba, powerjoga, bazén, squash, alternativní medicína, dobré jídlo a hlavně hodně ženského povídání a skvělý kamarádský kolektiv. Pokud se k nám chceš přidat, piš co nejdřív na hubnuti@seznam.cz. Život přece po 40cítce nekončí!!
Anketa
Určující pro mou postavu je:
 

Sdružení řidičůCDVZ.cz , Systémy řízení , Pro řidiče