Veletrh zdravého životního stylu Harmonie

Zveme vás na výstavu Harmonie, která se bude konat příští týden od čtvrtka 8. do soboty 10. října ve veletržním areálu v pražských Letňanech od 10 do 18 hodin. Harmonie je zaměřená na zdravý životní styl, zároveň budou ve vedlejších halách probíhat výstavy Wellness, Balnea, Fitness a Beauty. U našeho stánku se můžete nechat proměřit na celotělovém analyzátoru, nabídneme vám možnosti ke sportu i redukci nadváhy nebo některé vyzkoušené výrobky pro zdraví a krásu.

V pátek 9. 10. od 14 hod. bude MUDr. Lukášová přednášet na téma Aby hubnutí nebolelo. Máme k dispozici ještě několik volných vstupenek, v případě zájmu pište na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript nebo volejte na 602 972 830. Těšíme se na vás.

Aktualizováno (Pondělí, 15 Srpen 2011 12:57)

 
Přečteno: 2011
Novinky

Poslední víkend pro ženy v tomto roce se bude konat v termínu 4. - 6. listopadu 2011 v Kralupech nad Vltavou. Budeme sportovat (novinka - trampolínky!), pozvala jsem kinezioložku (vztahové záležitosti, hubnutí atp.), a kdo bude mít zájem, může si nechat změřit tělo (celotělový analyzátor), vyzkoušet novou španělskou antioxidační kosmetiku.

Celý článek...
Anketa
Určující pro mou postavu je:
 

Sdružení řidičůCDVZ.cz , Systémy řízení , Pro řidiče