V současné době pořádáme pro ženy s mírnou nadváhou bezplatné ukázkové hodiny v kurzech tvarování postavy (hubnutí břicha, boků, stehen a zadečku) v Praze 3 a 5. Co vás na této hodině čeká?

Vstupní měření a pohovor, můžete si vyzkoušet raketový sport squash, uvidíte přímo v reálu, jaké klientky k nám chodí, jaké mají osobní zkušenosti, v jakém prostředí kurzy probíhají. Ukázkové hodiny můžeme nabídnout v těchto termínech: celý březen a duben - úterý od 9 hod. Praha 5 - Smíchovské nádraží, čtvrtek od 17 hod. Praha 3 - Flora a pátek od 18 hod. Praha 5 - Arbesovo nám. Rezervaci si můžete zajistit na tel. 602 972 830 nebo na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

 
Přečteno: 2071
Novinky

Rádi bychom vás pozvali na přednášku Vztahy nás učí a pomáhají chápat, která se koná ve středu 19. října 2011 od 17 hodin ve Finclubu, Krakovská 10, Praha 1. Přednášet bude paní Marie Nestěrová, která se zabývá mimo jiné psychologií, kineziologií a metodou One Brain. Přijďte a možná najdete sami sebe. Vstup zdarma, rezervace na klub@zhubneme.cz .

Anketa
Určující pro mou postavu je:
 

Sdružení řidičůCDVZ.cz , Systémy řízení , Pro řidiče