Tvarování postavy - jarní kurzy 2010

V současné době pořádáme pro ženy s mírnou nadváhou bezplatné ukázkové hodiny v kurzech tvarování postavy (hubnutí břicha, boků, stehen a zadečku) v Praze 3 a 5. Co vás na této hodině čeká?

Vstupní měření a pohovor, můžete si vyzkoušet raketový sport squash, uvidíte přímo v reálu, jaké klientky k nám chodí, jaké mají osobní zkušenosti, v jakém prostředí kurzy probíhají. Ukázkové hodiny můžeme nabídnout v těchto termínech: celý březen a duben - úterý od 9 hod. Praha 5 - Smíchovské nádraží, čtvrtek od 17 hod. Praha 3 - Flora a pátek od 18 hod. Praha 5 - Arbesovo nám. Rezervaci si můžete zajistit na tel. 602 972 830 nebo na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

 
Přečteno: 2128
Novinky

Poslední víkend pro ženy v tomto roce se bude konat v termínu 4. - 6. listopadu 2011 v Kralupech nad Vltavou. Budeme sportovat (novinka - trampolínky!), pozvala jsem kinezioložku (vztahové záležitosti, hubnutí atp.), a kdo bude mít zájem, může si nechat změřit tělo (celotělový analyzátor), vyzkoušet novou španělskou antioxidační kosmetiku.

Celý článek...
Anketa
Určující pro mou postavu je:
 

Sdružení řidičůCDVZ.cz , Systémy řízení , Pro řidiče