Konečně jsme se dočkali krásného počasí. Možná by vás zajímalo, jak to letos v létě bude s hubnoucími kurzy, se squashem, cvičením a dalšími aktivitami, proto vám nabízíme stručný přehled.

Všechny druhy cvičení v ZŠ Perunova byly ukončeny k 31. 5. a začneme opět druhý týden v září - zdravotní, kondiční i pilates.

Pokud jste se rozhodly hubnout právě v létě, u nás budete vítány! Objednejte se na ukázkovou hodinu na tel 602 972 830 nebo na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Kurzy tvarování postavy a squash budou do konce června probíhat v běžných časech, během měsíců červenec a srpen bude v provozu lokalita Smíchov (úterý 9 - 11 hod.) a Arbes (pátek 18 - 20 hod.). U nových zájemců je velmi důležitá předchozí telefonická domluva, jednotlivé hodiny budou operativně obsazovány podle zájmu a v případě dovolených i rušeny. Stávající klientky jsou vždy o změnách informovány pomocí SMS nebo mailem.

Individuální zdravotní poradna na základě předchozí domluvy Finclub, Krakovská 10, Praha 1.

Přejeme všem klientkám, kamarádkám a známým hezkou dovolenou, hodně sluníčka a klidné léto.

Aktualizováno (Úterý, 08 Červen 2010 21:52)

 
Přečteno: 2695
Novinky

Rádi bychom vás pozvali na přednášku Vztahy nás učí a pomáhají chápat, která se koná ve středu 19. října 2011 od 17 hodin ve Finclubu, Krakovská 10, Praha 1. Přednášet bude paní Marie Nestěrová, která se zabývá mimo jiné psychologií, kineziologií a metodou One Brain. Přijďte a možná najdete sami sebe. Vstup zdarma, rezervace na klub@zhubneme.cz .

Anketa
Určující pro mou postavu je:
 

Sdružení řidičůCDVZ.cz , Systémy řízení , Pro řidiče