Konečně jsme se dočkali krásného počasí. Možná by vás zajímalo, jak to letos v létě bude s hubnoucími kurzy, se squashem, cvičením a dalšími aktivitami, proto vám nabízíme stručný přehled.

Všechny druhy cvičení v ZŠ Perunova byly ukončeny k 31. 5. a začneme opět druhý týden v září - zdravotní, kondiční i pilates.

Pokud jste se rozhodly hubnout právě v létě, u nás budete vítány! Objednejte se na ukázkovou hodinu na tel 602 972 830 nebo na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Kurzy tvarování postavy a squash budou do konce června probíhat v běžných časech, během měsíců červenec a srpen bude v provozu lokalita Smíchov (úterý 9 - 11 hod.) a Arbes (pátek 18 - 20 hod.). U nových zájemců je velmi důležitá předchozí telefonická domluva, jednotlivé hodiny budou operativně obsazovány podle zájmu a v případě dovolených i rušeny. Stávající klientky jsou vždy o změnách informovány pomocí SMS nebo mailem.

Individuální zdravotní poradna na základě předchozí domluvy Finclub, Krakovská 10, Praha 1.

Přejeme všem klientkám, kamarádkám a známým hezkou dovolenou, hodně sluníčka a klidné léto.

Aktualizováno (Úterý, 08 Červen 2010 21:52)

 
Přečteno: 2391
Novinky

V termínu 12. - 14. listopadu 2010 proběhne další z oblíbených Víkendů pro ženy a to ve Slaném u Kladna, který bude plný sportu, ženského povídání a dobré nálady. Ještě jste s námi nebyly a nevíte, co vás čeká?

Celý článek...
Anketa
Určující pro mou postavu je:
 

Sdružení řidičůCDVZ.cz , Systémy řízení , Pro řidiče