Po delší odmlce jsme pro vás připravili další z oblíbených squashových turnajů pro ženy. Turnaj se koná v sobotu 16. října 2010 od 9 hod. ve Squash Arbes, Praha 5, Arbesovo nám. 15. Co vás čeká?

Registrace se koná od 8,45 hod., samotné zápasy pak proběhnou od 9 do 11 hodin, takže v pohodě stihnete i sobotní oběd. Kdo se může zúčastnit? Všechny ženy, které nejsou squashově registrované a které si chtějí zpříjemnit sobotní dopoledne sportem a přátelským poklábosením. Pokud jste začátečnice nebo jste squash nikdy nehrála a chcete si jej jenom zkusit, přijďte se aspoň podívat. Vítáni jsou i muži-squashoví začátečníci s partnerkami.

 

Systém turnaje bude podle počtu přihlášených hráček, buď každá s každou, nebo při větším počtu budou hráčky rozděleny do 2 kategorií - na začátečnice a pokročilé. Vítězky obdrží originální diplom, pro všechny zúčastněné bude připravena tombola, takže i poslední má možnost získat tu nejhodnotnější cenu. Během turnaje bude možnost zakoupit ekologické čistící prostředky (přece jen se vánoce kvapem blíží) nebo speciální zdravotní kosmetiku.

Startovné je 200,-, rezervace na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript nebo SMS na tel. 602 972 830.

Těšíme se na vás!

 

Aktualizováno (Pondělí, 27 Září 2010 18:32)

 
Přečteno: 2335
Novinky

Od 15. srpna 2010 není v provozu naše původní mailová adresa zdravi@mujweb.cz.

Nadále můžete používat adresy zhubneme@zhubneme.cz a hubnuti@seznam.cz , pro klientky našich kurzů je určena mailová adresa klub@zhubneme.cz.  

Anketa
Určující pro mou postavu je:
 

Sdružení řidičůCDVZ.cz , Systémy řízení , Pro řidiče