V pondělí 6. prosince 2010 se můžete zúčastnit v ZŠ Perunova (Praha 3, tram. 10 a 16, zast. Perunova) tříhodinové Akce pro zdraví. Přijďte si zacvičit a změřit si složení vašeho organismu. Chcete získat permanentku na cvičení již za 40 Kč/hod? Mezi 17 a 18 hod. proběhne měření složení organismu na celotělovém analyzátoru (přístroj měří svaly, tuk, vodu, kosti, bazální metabolismus a biologický věk). Měření trvá cca 10 minut a měřená osoba obdrží protokol se zjištěnými hodnotami. Mezi 18 a 19 hodinou si můžete vyzkoušet naše kondiční cvičení s Adélou, které vás nabudí k takovým výkonům, které jste u sebe ani nepředpokládaly, a mezi 19 a 20 hod. vás Zdena provede klidnější hodinou pilates, což je forma cvičení pro všechny věkové kategorie a zejména pro ty, které trápí bolesti zad nebo nízká tělesná kondice. A co pro vás máme ještě za překvapení?

Cvičení i měření je bezplatné, získáte další informace o cvičení, kurzech tvarování postavy, víkendech pro ženy, aj.

Při nákupu 2 permanentek (kdy alespoň jedna cvičenka je nová a permanentky jsou ve stejné hodnotě) zaplatíte pouze za 1 permanentku - cvičení tak můžete mít již za 40 Kč/hod.

Je možná i krátká konzultace o hubnutí, zdravotních obtížích a bolestech zad.

K zakoupení míčky na cvičení - overbally, pružné pásy- therabandy a další.

Od 20 hod. se můžete zúčastnit přátelského posezení v hospůdce Los v Oslu v Perunově ul. 17.

Aktualizováno (Neděle, 28 Listopad 2010 23:36)

 
Přečteno: 1805
Novinky

Rádi bychom vás pozvali na přednášku Vztahy nás učí a pomáhají chápat, která se koná ve středu 19. října 2011 od 17 hodin ve Finclubu, Krakovská 10, Praha 1. Přednášet bude paní Marie Nestěrová, která se zabývá mimo jiné psychologií, kineziologií a metodou One Brain. Přijďte a možná najdete sami sebe. Vstup zdarma, rezervace na klub@zhubneme.cz .

Anketa
Určující pro mou postavu je:
 

Sdružení řidičůCDVZ.cz , Systémy řízení , Pro řidiče