V pondělí 6. prosince 2010 se můžete zúčastnit v ZŠ Perunova (Praha 3, tram. 10 a 16, zast. Perunova) tříhodinové Akce pro zdraví. Přijďte si zacvičit a změřit si složení vašeho organismu. Chcete získat permanentku na cvičení již za 40 Kč/hod? Mezi 17 a 18 hod. proběhne měření složení organismu na celotělovém analyzátoru (přístroj měří svaly, tuk, vodu, kosti, bazální metabolismus a biologický věk). Měření trvá cca 10 minut a měřená osoba obdrží protokol se zjištěnými hodnotami. Mezi 18 a 19 hodinou si můžete vyzkoušet naše kondiční cvičení s Adélou, které vás nabudí k takovým výkonům, které jste u sebe ani nepředpokládaly, a mezi 19 a 20 hod. vás Zdena provede klidnější hodinou pilates, což je forma cvičení pro všechny věkové kategorie a zejména pro ty, které trápí bolesti zad nebo nízká tělesná kondice. A co pro vás máme ještě za překvapení?

Cvičení i měření je bezplatné, získáte další informace o cvičení, kurzech tvarování postavy, víkendech pro ženy, aj.

Při nákupu 2 permanentek (kdy alespoň jedna cvičenka je nová a permanentky jsou ve stejné hodnotě) zaplatíte pouze za 1 permanentku - cvičení tak můžete mít již za 40 Kč/hod.

Je možná i krátká konzultace o hubnutí, zdravotních obtížích a bolestech zad.

K zakoupení míčky na cvičení - overbally, pružné pásy- therabandy a další.

Od 20 hod. se můžete zúčastnit přátelského posezení v hospůdce Los v Oslu v Perunově ul. 17.

Aktualizováno (Neděle, 28 Listopad 2010 23:36)

 
Přečteno: 1887
Novinky

V termínu 12. - 14. listopadu 2010 proběhne další z oblíbených Víkendů pro ženy a to ve Slaném u Kladna, který bude plný sportu, ženského povídání a dobré nálady. Ještě jste s námi nebyly a nevíte, co vás čeká?

Celý článek...
Anketa
Určující pro mou postavu je:
 

Sdružení řidičůCDVZ.cz , Systémy řízení , Pro řidiče