Pravidelné cvičení v ZŠ Perunova začíná 10. ledna - od 17 hod. zdravotní s balančními prvky (proti bolestem zad), od 18 hod. kondiční (v rychlejším tempu pro zvýšení kondice a hubnutí) a od 19 hodin pilates (pro posílení svalstva, proti bolestem zad a pevné bříško).

 

Od ledna 2011 nastává změna v platbách hodin zdravotního cvičení a pilates.

Při první ukázkové hodině na oba druhy cvičení je potřeba si dopředu cvičení rezervovat.

Na uvedené hodiny zavádíme kromě obvyklých permanentek i zvýhodněné měsíční vstupné, které se bude platit dopředu vždy poslední pondělí v měsíci. Permanentky (všechny druhy) platí jako závazná rezervace, odhlásit se bude možno nejpozději 24 hodin před začátkem hodiny pomocí SMS na tel. 602 972 830. Odhlášení budeme vždy potvrzovat, nepotvrzené SMS nebudou brány v potaz.

Vstupné:

Jednotlivé hodiny za 120,- Kč

Permanentky 10 hodin (80,-/hod.) a 5 hodin (86,-/hod.), měsíční permanentka 75,-/hod.

Pro kondiční cvičení platí původní podmínky.

 

AKCE v lednu 2011 pro všechny cvičenky - Pokud přivedete na cvičení kamarádku (novou cvičenku) a obě si zakoupíte permanentku na 5 nebo 10 hodin, získáte 2 permanentky za cenu jedné (permanentky musí být ve stejné hodnotě)

 
Přečteno: 1869
Novinky

Od 15. srpna 2010 není v provozu naše původní mailová adresa zdravi@mujweb.cz.

Nadále můžete používat adresy zhubneme@zhubneme.cz a hubnuti@seznam.cz , pro klientky našich kurzů je určena mailová adresa klub@zhubneme.cz.  

Anketa
Určující pro mou postavu je:
 

Sdružení řidičůCDVZ.cz , Systémy řízení , Pro řidiče