Již třetí rok pojedeme cvičit v červnu do Lanterny, ležící na Istrii v Chorvatsku. Termín 17. - 26. června 2011, zájezd organizuje CK Capro. Program typu "B" zahrnuje 2 hodiny cvičení denně (MUDr. Marie Lukášová - cvičení pro zdravá záda, Julie Novotná - aquaerobik, nordic walking, pilates, Kamila Černá - overbally, jóga), v době cvičení je zajištěno hlídání dětí.

Doprava autobusem, lze zakoupit polopenzi (vřele doporučujeme, výborná strava), moře a restaurace cca 100m, ubytování v apartmánech pro 3, 4 a 6 osob. Cena pobytu 6 650,- (sleva při zaplacené záloze do 28.2.2011). Prosím vaše rezervace na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript nejpozději do 15. března 2011.

 

Fotogalerie z roku 2009 zde: http://galerie.zhubneme.eu/thumbnails.php?album=11

 
Přečteno: 1897
Novinky
V pátek 2. 11. 2012 začínáme opět jeden z našich oblíbených dámských víkendů v Kralupech nad Vltavou. Jde tu nejen o sport, ale hlavně o relaxaci a rekondici, protože se pak vrátíme do svých domovů nabité úžasnou energií, která bude před vánocemi zcela určitě potřeba. Co nás čeká? HEAT, zumba, powerjoga, bazén, squash, alternativní medicína, dobré jídlo a hlavně hodně ženského povídání a skvělý kamarádský kolektiv. Pokud se k nám chceš přidat, piš co nejdřív na hubnuti@seznam.cz. Život přece po 40cítce nekončí!!
Anketa
Určující pro mou postavu je:
 

Sdružení řidičůCDVZ.cz , Systémy řízení , Pro řidiče