Letošní zima je dlouhá a zatím ještě nekončí. Už vás skolilo nějaké nachlazení a nemůžete se dostat do formy? Možná vám poradíme, jak na to. Finclub Plus nabízí produkt, který zcela přírodním způsobem posiluje imunitní systém od maličkých dětí až po seniory a to včetně pacientů s onkologickými a dalšími chronickými chorobami.

Bi-iomare caps je čistě přírodní olej z jater žraloka grónského. Tento olej používali již ve starověkém Japonsku tamní rybáři při zánětech dýchacích cest a pro lepší hojení ran, byl součástí tradiční medicíny na ostrovech Mikronézie, ve Skandinávii nebo ve Španělsku, a jeho význam vyzdvihuje v roce 1758 i slavný švédský botanik Carl Linné.

Vědecké výzkumy oleje byly prováděny již v roce 1906, kdy byla pojmenována první účinná látka - squalen. V roce 1922 byly izolovány další sloučeniny - alkylglyceroly, jejichž význam je zkoumán již přes 50 let. Alkyglyceroly se přirozeně vyskytují v mateřském mléce a zajišťují tak imunitní stav kojených dětí proti infekcím do doby, než se rozvine jejich vlastní imunita. V mateřském mléce je těchto látek 10x více než v mléce kravském. V oleji ze žraločích jater je až 1000x více alkylglycerolů, než v mléce mateřském. V roce 1990 byla objevena další bioaktivní součást "žraloka" - squalamin, který je velmi účinný proti řadě kvasinkových, houbových a bakteriálních infekcí. Další složky oleje: omega 3- mastné kyseliny, vitamín A,D a E, železo, zinek a měď.

Obsah uvedených účinných látek v oleji vede ke zvýšení počtu červených i bílých krvinek a krevních destiček, zpomaluje zhoršování degenerativních onemocnění (např. záněty kloubů, osteoporóza, zlepšuje stav u alergií a astmatu). Zajímavý je poznatek zjištěný při výzkumu squalenu a rakoviny. Obecně se má za to, že rakovina, ale i jiná onemocnění, mohou  být  způsobena nedostatkem kyslíku v tkáních. Squalen reaguje v organismu s vodou za vzniku kyslíku (zvyšuje tak jeho obsah ve tkáních) a při pokusech inaktivoval řadu karginogenních látek na různě dlouhou dobu. 

Jak tedy olej ze žraločích jater působí a kdy je možno jej používat?
Aktivizuje imunitní systém, organismus pak rychle reaguje na infekci a zvyšuje produkci bílých krvinek. V případě vzniku onemocnění je jeho průběh lehčí a rychlejší. Doporučuje se zejména u závažnějších a opakovaných onemocnění dýchacího traktu (např. rýma, chřipka, angína aj.), při astmatu, preventivně se používá u oslabených jedinců v období zvýšených nákaz (např. chřipková epidemie), posiluje organismus po prodělaných těžkých a dlouhodobých chorobách.

Bi-iomare caps je velmi oblíbený produkt mezi dětskými lékaři a alergology, protože s ním mají velmi dobré zkušenosti zejména u dětí s opakovanými infekcemi a při nejrůznějších imunitních poruchách.

Bi-iomare caps najdete na  http://obchod.zhubneme.cz/bi-iomare-caps.html

Zdroj: Zpravodaj lékařského grémia Finclub Plus a.s.

 
Přečteno: 2733
Novinky

V termínu 12. - 14. listopadu 2010 proběhne další z oblíbených Víkendů pro ženy a to ve Slaném u Kladna, který bude plný sportu, ženského povídání a dobré nálady. Ještě jste s námi nebyly a nevíte, co vás čeká?

Celý článek...
Anketa
Určující pro mou postavu je:
 

Sdružení řidičůCDVZ.cz , Systémy řízení , Pro řidiče