Jak na chřipku a nachlazení?

Letošní zima je dlouhá a zatím ještě nekončí. Už vás skolilo nějaké nachlazení a nemůžete se dostat do formy? Možná vám poradíme, jak na to. Finclub Plus nabízí produkt, který zcela přírodním způsobem posiluje imunitní systém od maličkých dětí až po seniory a to včetně pacientů s onkologickými a dalšími chronickými chorobami.

Bi-iomare caps je čistě přírodní olej z jater žraloka grónského. Tento olej používali již ve starověkém Japonsku tamní rybáři při zánětech dýchacích cest a pro lepší hojení ran, byl součástí tradiční medicíny na ostrovech Mikronézie, ve Skandinávii nebo ve Španělsku, a jeho význam vyzdvihuje v roce 1758 i slavný švédský botanik Carl Linné.

Vědecké výzkumy oleje byly prováděny již v roce 1906, kdy byla pojmenována první účinná látka - squalen. V roce 1922 byly izolovány další sloučeniny - alkylglyceroly, jejichž význam je zkoumán již přes 50 let. Alkyglyceroly se přirozeně vyskytují v mateřském mléce a zajišťují tak imunitní stav kojených dětí proti infekcím do doby, než se rozvine jejich vlastní imunita. V mateřském mléce je těchto látek 10x více než v mléce kravském. V oleji ze žraločích jater je až 1000x více alkylglycerolů, než v mléce mateřském. V roce 1990 byla objevena další bioaktivní součást "žraloka" - squalamin, který je velmi účinný proti řadě kvasinkových, houbových a bakteriálních infekcí. Další složky oleje: omega 3- mastné kyseliny, vitamín A,D a E, železo, zinek a měď.

Obsah uvedených účinných látek v oleji vede ke zvýšení počtu červených i bílých krvinek a krevních destiček, zpomaluje zhoršování degenerativních onemocnění (např. záněty kloubů, osteoporóza, zlepšuje stav u alergií a astmatu). Zajímavý je poznatek zjištěný při výzkumu squalenu a rakoviny. Obecně se má za to, že rakovina, ale i jiná onemocnění, mohou  být  způsobena nedostatkem kyslíku v tkáních. Squalen reaguje v organismu s vodou za vzniku kyslíku (zvyšuje tak jeho obsah ve tkáních) a při pokusech inaktivoval řadu karginogenních látek na různě dlouhou dobu. 

Jak tedy olej ze žraločích jater působí a kdy je možno jej používat?
Aktivizuje imunitní systém, organismus pak rychle reaguje na infekci a zvyšuje produkci bílých krvinek. V případě vzniku onemocnění je jeho průběh lehčí a rychlejší. Doporučuje se zejména u závažnějších a opakovaných onemocnění dýchacího traktu (např. rýma, chřipka, angína aj.), při astmatu, preventivně se používá u oslabených jedinců v období zvýšených nákaz (např. chřipková epidemie), posiluje organismus po prodělaných těžkých a dlouhodobých chorobách.

Bi-iomare caps je velmi oblíbený produkt mezi dětskými lékaři a alergology, protože s ním mají velmi dobré zkušenosti zejména u dětí s opakovanými infekcemi a při nejrůznějších imunitních poruchách.

Bi-iomare caps najdete na  http://obchod.zhubneme.cz/bi-iomare-caps.html

Zdroj: Zpravodaj lékařského grémia Finclub Plus a.s.

 
Přečteno: 2407
Novinky

Rádi bychom vás pozvali na přednášku Vztahy nás učí a pomáhají chápat, která se koná ve středu 19. října 2011 od 17 hodin ve Finclubu, Krakovská 10, Praha 1. Přednášet bude paní Marie Nestěrová, která se zabývá mimo jiné psychologií, kineziologií a metodou One Brain. Přijďte a možná najdete sami sebe. Vstup zdarma, rezervace na klub@zhubneme.cz .

Anketa
Určující pro mou postavu je:
 

Sdružení řidičůCDVZ.cz , Systémy řízení , Pro řidiče