Již tu máme konečně jaro a s ním i oblíbený Víkend pro ženy se sportem a relaxací v Kralupech nad Vltavou. Co nás čeká? Jako obvykle se budeme sjíždět v pátek mezi 16 a 18 hodinou a po společné večeři /která bude samozřejmě téměř redukční :-)/ si rozplánujeme sport a zábavu, která nás čeká.

Bazén, který je od loňského roku v rekonstrukci, není bohužel do dnešního dne zprovozněn, a předpokládám, že nebude ani do termínu našeho víkendu. Doufám, že si tímto faktem nedáte zkazit náladu a vrhnete se do dalších naplánovaných aktivit.

 

V sobotu bude squash (pro začátečníky s instruktáží a vstřícnou spoluhráčkou), 2 hodiny cvičení (druhy cvičení si zatím ponechám v záloze jako překvapení, ale třeba bude zumba, kruhový trénink v tělocvičně, velké balóny, posilování problematických partií a nebo nové trampolínky???).

Pro zájemce jsme objednali HEAT program - skvělý prostředek na hubnutí. Jde o chůzi na pásech bez elektrického pohonu, každý si jej rozpohybuje vlastní silou. Pás lze naklánět a imituje tak i chůzi do kopce. Celé je to podtrženo skvělou muzikou a pokyny trenéra. Zaručujeme, že na vás nezůstane nitka suchá :-). A kdo má rád společenské sporty, tak se večer sejdeme na bowlingu, kde nejde ani tak o výkon, jako spíš o zábavu a společenské vyžití.

Sobotní večer bývá většinou završen společným posezením a povídáním o všem možném, lze ovšem i nahradit i hlubokým spánkem, protože sportovní sobota je docela "vydatná". V neděli ráno je 3. hodina cvičení a poté se pomalu balíme a vyrážíme k domovům, takže pokud to nemáte daleko, stihnete i oběd s rodinou.

Cena: 1 890,- zahrnuje 2x ubytování, 2x snídani, 1x večeři, 3 hodiny cvičení, squash, měření složení těla na celotělovém analyzátoru a konzultace.

Zájemce prosím o urychlenou rezervaci na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript nebo na tel. 602 972 830.

 

AKCE!!   Při rezervaci do středy 23. března obdržíte na sportovním víkendu kosmetický dárek.  AKCE!!

 

Zájemci o další akce - rezervace co nejdříve ne výše uvedených kontaktech:

Víkend pro ženy - termín 3. - 5. června ve Slaném

Ještě jsou volná místa na pobytový zájezd do Chorvatska se cvičením v termínu 17. - 26. června (cvičení pro zdravá záda, pilates, nordic walking, overbaly aj.)

 
Přečteno: 2391
Novinky

Od 15. srpna 2010 není v provozu naše původní mailová adresa zdravi@mujweb.cz.

Nadále můžete používat adresy zhubneme@zhubneme.cz a hubnuti@seznam.cz , pro klientky našich kurzů je určena mailová adresa klub@zhubneme.cz.  

Anketa
Určující pro mou postavu je:
 

Sdružení řidičůCDVZ.cz , Systémy řízení , Pro řidiče