Poslední víkend pro ženy v tomto roce se bude konat v termínu 4. - 6. listopadu 2011 v Kralupech nad Vltavou. Budeme sportovat (novinka - trampolínky!), pozvala jsem kinezioložku (vztahové záležitosti, hubnutí atp.), a kdo bude mít zájem, může si nechat změřit tělo (celotělový analyzátor), vyzkoušet novou španělskou antioxidační kosmetiku.

Pokusím se zajistit naší oblíbenou masérku Milenu (naposledy nám přivezla výborné kozí sýry a parádní spodní prádlo) a pedikérku/manikérku Lenku. Pokud se zadaří, bude už v Kralupech otevřený bazén, podle posledních infomací by se měl předávat v říjnu, tak snad nebudou mít stavebníci skluz :-). Určitě zavítáme do čajovny a budeme hodně povídat o životě, ostatně, jak je naším dobrým zvykem na těchto akcích. A těšte se i na další události. Rezervace obratem na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript nebo na tel. 602 972 830. Těším se na vás, zájemcům pošlu podrobnější info. Maruška Lukášová

 
Přečteno: 9844
Novinky
V pátek 2. 11. 2012 začínáme opět jeden z našich oblíbených dámských víkendů v Kralupech nad Vltavou. Jde tu nejen o sport, ale hlavně o relaxaci a rekondici, protože se pak vrátíme do svých domovů nabité úžasnou energií, která bude před vánocemi zcela určitě potřeba. Co nás čeká? HEAT, zumba, powerjoga, bazén, squash, alternativní medicína, dobré jídlo a hlavně hodně ženského povídání a skvělý kamarádský kolektiv. Pokud se k nám chceš přidat, piš co nejdřív na hubnuti@seznam.cz. Život přece po 40cítce nekončí!!
Anketa
Určující pro mou postavu je:
 

Sdružení řidičůCDVZ.cz , Systémy řízení , Pro řidiče