Potřebujete si odpočinou a nabít se novou energií? Chcete si protáhnout tělo nebo jen zkusit něco nového? Nabízíme oblíbené víkendy pro ženy se sportem a relaxací, které probíhají v Kralupech nad Vltavou v podzimních termínech 16. - 18. 10. a 27. - 29. 11. 2009. Co vás bude čekat?

Uvítací večeře s přípitkem, poté trochu organizačních informací a volná zábava. V sobotu snídaně a během dne cvičení , squash (pro začátečnice s instruktáží), pro zájemce HEAT program (chůze na pásu, velmi efektivní aerobní sport), mezitím masáže, manikúra, pedikúra a večer bowling. V neděli snídaně a ještě poslední hodina cvičení (hodiny v tělocvičně bývají většinou ve stylu velké balóny, powerjóga, pilates, zdravotní aerobní cvičení atp.). Zájemci mohou využít bazén za hotelem, kde je teplá voda 27st. a většinou i málo plavců. Cena za víkend je 1 790,- (necvičící 1 490,-), při rezervaci a platbě do 30.9. je 100,- sleva. Rezervace na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript nebo SMS na tel 602 972 830.

Aktualizováno (Pondělí, 15 Srpen 2011 12:57)

 
Přečteno: 2364
Novinky

Poslední víkend pro ženy v tomto roce se bude konat v termínu 4. - 6. listopadu 2011 v Kralupech nad Vltavou. Budeme sportovat (novinka - trampolínky!), pozvala jsem kinezioložku (vztahové záležitosti, hubnutí atp.), a kdo bude mít zájem, může si nechat změřit tělo (celotělový analyzátor), vyzkoušet novou španělskou antioxidační kosmetiku.

Celý článek...
Anketa
Určující pro mou postavu je:
 

Sdružení řidičůCDVZ.cz , Systémy řízení , Pro řidiče