Potřebujete si odpočinou a nabít se novou energií? Chcete si protáhnout tělo nebo jen zkusit něco nového? Nabízíme oblíbené víkendy pro ženy se sportem a relaxací, které probíhají v Kralupech nad Vltavou v podzimních termínech 16. - 18. 10. a 27. - 29. 11. 2009. Co vás bude čekat?

Uvítací večeře s přípitkem, poté trochu organizačních informací a volná zábava. V sobotu snídaně a během dne cvičení , squash (pro začátečnice s instruktáží), pro zájemce HEAT program (chůze na pásu, velmi efektivní aerobní sport), mezitím masáže, manikúra, pedikúra a večer bowling. V neděli snídaně a ještě poslední hodina cvičení (hodiny v tělocvičně bývají většinou ve stylu velké balóny, powerjóga, pilates, zdravotní aerobní cvičení atp.). Zájemci mohou využít bazén za hotelem, kde je teplá voda 27st. a většinou i málo plavců. Cena za víkend je 1 790,- (necvičící 1 490,-), při rezervaci a platbě do 30.9. je 100,- sleva. Rezervace na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript nebo SMS na tel 602 972 830.

Aktualizováno (Pondělí, 15 Srpen 2011 12:57)

 
Přečteno: 2745
Novinky
V pátek 2. 11. 2012 začínáme opět jeden z našich oblíbených dámských víkendů v Kralupech nad Vltavou. Jde tu nejen o sport, ale hlavně o relaxaci a rekondici, protože se pak vrátíme do svých domovů nabité úžasnou energií, která bude před vánocemi zcela určitě potřeba. Co nás čeká? HEAT, zumba, powerjoga, bazén, squash, alternativní medicína, dobré jídlo a hlavně hodně ženského povídání a skvělý kamarádský kolektiv. Pokud se k nám chceš přidat, piš co nejdřív na hubnuti@seznam.cz. Život přece po 40cítce nekončí!!
Anketa
Určující pro mou postavu je:
 

Sdružení řidičůCDVZ.cz , Systémy řízení , Pro řidiče