Chtěli byste znát podrobnosti o svém zdravotním stavu a eliminovat možná rizika onemocnění? Nebo už máte zdravotní problémy a chtěli byste vědět, jak je můžete zmírnit pomocí úpravy jídelníčku a změnou životního stylu? Pak je tato sekce určena právě vám.


Měření složení organismu na celotělovém analyzátoru
zjistí složení těla (poměr svalů, tuku a vody, objem kostí, bazální metabolismus a biologický věk). Měření je vhodné zejména pro osoby s nadváhou a v redukčním režimu pro kontrolu účinnosti redukčních opatření a pro ostatní, kdo chtějí znát poměr svalů a tukové tkáně nebo svůj biologický věk :-).

Měření trvá cca 10 min, obdržíte protokol s naměřenými hodnotami. Nedoporučuje se osobám s kardiostimulátorem.

Cena: 50 Kč
Informace o termínech:   Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript  


Diagnostika zdravotního stavu podle metody řízené a kontrolované detoxikace MUDr. J. Jonáše.
Metoda je velmi vhodná pro lidi, kteří chtějí zůstat zdraví (prevence), pro ty, kteří již mají nějaké zdravotní obtíže a ještě je lze řešit alternativními metodami a i pro ty, kteří již mají dlouhodobě léčené onemocnění a chtějí zmírnit příznaky choroby nebo léčby.

Cena konzultace: 400,-
Zpravidla bývá doporučeno podle výsledků měření užívání 2 - 4 preparátů (cca 380,-/bal.)

Objednávky: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
 


Vlasová diagnostika

je založena na laboratorním rozboru vzorku vlasů - na základě analýzy prvků a jejich vzájemných poměrů je možno určit i nespecifický zdravotní problém. Metoda se tak používá nejen při zdravotních problémech, ale hlavně v případech, kdy se necítíme dobře, kdy "něco je jinak". Vlasy nesmí být barvené a po trvalé (nutno nechat odrůst cca 4 cm).

Cena: 1 990,-
Info: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript


Samovyšetřovací test na okultní krvácení - prevence onemocnění střevního traktu

Samovyšetřovací test na helicobacter pylori - prevence vředového onemocnění žaludku

Testy k zakoupení v e-shopu http://obchod.zhubneme.cz

\n Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

 

Samovyšetřovací test na okultní krvácení. Jednorázový jednoduchý test pro domácí použití. Doporučuje se osobám nad 50 let 1x ročně, při krvácení do trávicího traktu a v případech onemocnění střev v rodinné anamnéze. Test můžete zakoupit zde: http://obchod.zhubneme.cz

Cena 120 Kč

Samovyšetřovací test na helicobacter pylori. Jednorázový jednoduchý test pro domácí použití. Doporučuje se pro osoby s problémy se žaludkem (pálení žáhy, bolesti, krvácení do trávicího traktu, vředová choroba aj.) Test můžete zakoupit zde: http://obchod.zhubneme.cz

Cena 220 Kč

 

Metoda EAV. Elektroakupunkturní měření, které zjišťuje zátěže v organismu (bakteri, plísně, těžké kovy, aj.), hodnotí funkci jednotlivých orgánů a vy můžete na základě zjištěných hodnot zabránit zdravotním obtížím již v počátku jejich vzniku. Měření trvá 30 min. Rezervace na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Cena 290 Kč

 

 

 < >< ><-->

Filtr na titulek     Počet zobrazených 
Číslo Titulek článku
 
Přečteno: 2236
Novinky
V pátek 2. 11. 2012 začínáme opět jeden z našich oblíbených dámských víkendů v Kralupech nad Vltavou. Jde tu nejen o sport, ale hlavně o relaxaci a rekondici, protože se pak vrátíme do svých domovů nabité úžasnou energií, která bude před vánocemi zcela určitě potřeba. Co nás čeká? HEAT, zumba, powerjoga, bazén, squash, alternativní medicína, dobré jídlo a hlavně hodně ženského povídání a skvělý kamarádský kolektiv. Pokud se k nám chceš přidat, piš co nejdřív na hubnuti@seznam.cz. Život přece po 40cítce nekončí!!
Anketa
Určující pro mou postavu je:
 

Sdružení řidičůCDVZ.cz , Systémy řízení , Pro řidiče