Od listopadu, tj. od 3.11.2014 platí pro kondiční cvičení v ZŠ Perunova (pondělí od 18 hodin) nový systém objednávání se na jednotlivé hodiny. Při koupi permanentky se má za to, že každá hodina je objednaná. Omluvit z hodiny se lze dopředu, nejpozději ještě v den cvičení do 12 hodin fomou SMS na tel. 602 972 830 (mailem na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript nejpozději 24 hodin předem). Na každou omluvenku musí cvičenka obdržet odpověď, pak se má za potvrzené. Všechny neomluvené hodiny propadají. 
Na ukázkovou hodinu pro nové cvičenky je nutné se objednat na výše uvedených kontaktech.

V pondělí 27. října cvičení odpadá kvůli podzimním prázdninám.

Aktualizováno (Pondělí, 20 Říjen 2014 14:24)

 

Letošní zima je dlouhá a zatím ještě nekončí. Už vás skolilo nějaké nachlazení a nemůžete se dostat do formy? Možná vám poradíme, jak na to. Finclub Plus nabízí produkt, který zcela přírodním způsobem posiluje imunitní systém od maličkých dětí až po seniory a to včetně pacientů s onkologickými a dalšími chronickými chorobami.

Celý článek...

 

Vitamín C patří mezi nejznámější vitamíny a také nejznámější potravinové doplnky, který užíváme např. v době chřipkových onemocněních. Podle lékařských výzkumů se nedostatek ve větší či menší míře projevuje zpravidla u každého člověka,  který žije ve městě ve znečištěném prostředí.  
Vitamín C (kyselina L-askorbová, u nás např. známý Celaskon) si nemůžeme sami v organismu vytvářet  a jsme tak zcela závislí na jeho příjmu potravou. Je pro nás důležitý z mnoha důvodů, např. :

Celý článek...

 

Proč potravinové doplňky ? Potravinové doplňky dodávají látky, které z nejrůznějších důvodů nemůžeme získat přirozenou cestou, tedy potravou.

Tělo je na určitý čas schopno tento deficit kompenzovat. Stačí ale nevelká zátěžová situace (infekce, stres fyzický nebo psychický, atd.) a nemoc na sebe nenechá dlouho čekat. Nedostatek důležitých látek se může projevovat od úplně obyčejné únavy, často chronické, až po stavy, které přímo ohrožují náš život. Pokud si tedy položíme otázku, zda potravinové doplňky ano či ne, pak musíme říci rozhodně ano, ale i zde platí - v rozumné míře.

Celý článek...

 
Přečteno: 0
Novinky

Poslední víkend pro ženy v tomto roce se bude konat v termínu 4. - 6. listopadu 2011 v Kralupech nad Vltavou. Budeme sportovat (novinka - trampolínky!), pozvala jsem kinezioložku (vztahové záležitosti, hubnutí atp.), a kdo bude mít zájem, může si nechat změřit tělo (celotělový analyzátor), vyzkoušet novou španělskou antioxidační kosmetiku.

Celý článek...
Anketa
Určující pro mou postavu je:
 

Sdružení řidičůCDVZ.cz , Systémy řízení , Pro řidiče